Подарунок ветеранам

Подарунок ветеранам

4 квітня  в бібліотеці  с.Пристін  зібралися ті, хто любить поезію, прагне  до того, щоб знайти рівновагу, гармонію в цьому світі. Звичайно, діти війни, ветерани праці – вдячні глядачі. Ця зустріч для них як подарунок  їм з нагоди 30-річчя створення Організації Ветеранів України  (у Харківській області 23 березня 1987р.). І ще: День  поезії (21 березня) і день сміху злились в одне свято. Гумор – це найбільший дар, даний людству. Ніщо не  може встояти перед натиском сміху.

Було  прочитано  багато авторських творів – перші вірші Тоні Зайцевої, Віти Шип, Тані Лобас, Анжели Бондаревої, Інни Мировської . Всі вірші про радість спілкування з природою, адже Пристін – мальовничий куточок Куп’янщини, край зелених лісів, голубого Осколу.

А потім слухали майстрів слова, досвідчених авторів, людей з життєвим досвідом: Городілову Галину Миколаївну- вчителя української мови та літератури,  Головко Поліну Григоровну- ветерана праці, дитину війни. І треба відмітити, що такої щирої, теплої, часом – відвертої,  веселої та журливої, а водночас – простої, доступної всім поезії не завжди  й знайдеш. Розвеселили всіх гуморесками учні школи: Сойніков Данил, Руденченко Стефан, Пивоваров Антон, Русакова Софія, Русакова Каріна, Артеменко Софія, Левенець Владислав, Боброва Марина, Ісаєнко Микита, Овчарова Анастасія. Звичайно, не обійшлося без виступу вокальної групи «Надія», у виконанні якої прозвучали жартівливі пісні.

І всім на цьому святі було добре і тепло, бо у серцях цих людей живе добро.

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/10124 | Переглядів: 122Дата публікації: 16:40 04.04.2017