Пісні опалені війною

Пісні опалені війною

Святкові заходи до Дня Перемоги

Свято День перемоги - 9 травня в Україні завжди було і залишається зворушливим і світлим днем, в який ми згадуємо подвиг радянських солдатів, шануємо пам'ять героїв, які віддали свої життя за мир і наше майбутнє.

З цієї нагоди в с.Пристін біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся мітинг-реквієм. З привітальним словом до всіх присутніх звернувся Пристінський сілький голова

Боков В.О., депутат районної ради, радник голови Куп’янської районної адміністрації  Чернова С.П., та голова первинної ветеранської організації Овчарова Н.П. Ведуча мітингу Русакова А.Д. згадала сім’ї загиблих воїнів-земляків. Вітали всіх і наймолодші учасники свята – учні 3 класу Пристінської ЗОШ. Урочистості завершилися покладанням квітів до пам’ятника.

Після мітингу у сільському клубі   відбувся святковий концерт «Пісні опалені війною». З Днем Перемоги односельців вітали жіночий вокальний колектив «Надія», дитячий   вокальний колектив «Дзвіночки», солісти Гергель О., Капустіна Л., Пивоварова В. та Мельник В. Дуже сподобалася танцювальна композиція у виконанні Домославського В., Русакової К., Ананьєва В., Овчарової А., Ісаєнка М. та Пивоварової В. Артисти вкладали все своє вміння у виконання художніх номерів, за що глядачі обдаровували їх гарячими оплесками.

Але на цьому свято не закінчилося. Аматори сільського клубу провели святковий концерт до Дня Перемоги в с. Сеньок. Присутні отримали задоволення від виступу аматорів художньої самодіяльності та заряд позитивного святкового настрою.

Для дітей війни було накрито святковий стіл.

Ми повинні завжди берегти пам'ять про минулі роки, бо без пам’яті не буде майбуття...

Альбом: Пісні опалені війною Альбом: Пісні опалені війною Альбом: Пісні опалені війною Альбом: Пісні опалені війною Альбом: Пісні опалені війною Альбом: Пісні опалені війною Альбом: Пісні опалені війною Альбом: Пісні опалені війною Альбом: Пісні опалені війною Альбом: Пісні опалені війною Альбом: Пісні опалені війною
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/10372 | Переглядів: 59Дата публікації: 19:34 09.05.2017