Сільський голова

Боков Василь Олексійович

"Ми подорожуємо"
\"Ми подорожуємо\"

Поділитися новиною:

"Ми подорожуємо"

День Європи

          День Європи – символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах, спільної історії всіх націй та спільного мирного та щасливого майбутнього жителів нашого континенту.

     Кожного року у травні місяці відзначається День Європи в Україні.  Це свято поступово стає справою державного значення і відіграє неабияку роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в дружній європейській сім’ї народів. 

         В Пристінській сільській бібліотеці з 15.05 по 20.05.2017 року до цього свята для читачів була представлена книжково-ілюстративна  виставка «День Європи в Україні», де читачі мали змогу ознайомитися з літературою, яка розкриває досвід різних країн та прогнозує шляхи розвитку для України у Європейському Союзі.

            Також разом з сільським клубом 18 травня була організована віртуальна екскурсія  «Подорож  країнами Європи». Багато цікавого, невідомого, загадкового, що таїть в собі Європа побачили та відкрили для себе учні школи. Діти уважно знайомились з укладом життя, традиціями та обрядами, милувались чудовими краєвидами країн Європи.   

         18 травня в сільській бібліотеці було проведено засідання круглого столу «Подорож до Німеччини», у якому взяли  участь представники територіальної громади с.Пристін, закладу культури, виконавчого комітету, молодь села. 

Альбом: День Європи Альбом: День Європи
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/10432 | Переглядів: 192Дата публікації: 16:04 18.05.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада