Закінчилась державна підсумкова атестація учнів 9 класу.

Закінчилась державна підсумкова атестація учнів 9 класу.

З 30 травня по 6 червня 2017 року в Пристінській ЗОШ І-ІІ ступенів проходила державна атестація учнів 9 класу.

Державну підсумкову атестацію  проходили 6 учнів з трьох предметів: української мови, математики, біології.

Учні в основному підтвердили свої річні оцінки з предметів. Підвищили свої результати: Скрипник Владислава  з математики, Руденченко Даніел з біології та української мови, Гриценко Марія з української мови.

Бажаємо випускникам школи успіхів в подальшому навчанні!

Альбом: Закінчилась державна підсумкова атестація учнів 9 класу. Альбом: Закінчилась державна підсумкова атестація учнів 9 класу. Альбом: Закінчилась державна підсумкова атестація учнів 9 класу. Альбом: Закінчилась державна підсумкова атестація учнів 9 класу. Альбом: Закінчилась державна підсумкова атестація учнів 9 класу. Альбом: Закінчилась державна підсумкова атестація учнів 9 класу. Альбом: Закінчилась державна підсумкова атестація учнів 9 класу. Альбом: Закінчилась державна підсумкова атестація учнів 9 класу.
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/10596 | Переглядів: 61Дата публікації: 15:39 06.06.2017