Казкова екскурсія до господарства СТОВ \"Мрія\"

Казкова екскурсія до господарства СТОВ "Мрія"

День казки розпочався із чудової екскурсії до господарства СТОВ "Мрія"

Сьогодні 12.06.2017 року в закладі відпочинку "Веселка" - День казки! І розпочався він з чудової екскурсії до господарства   СТОВ "Мрія". Нас гостинно зустріли, пригостили смачненькими пиріжками та холодним молоком і провели захоплюючу екскурсію по тваринницькому комплексу господарства. Учні вражені організацією роботи різних сфер тваринництва. У дітей горіли оченята, дивлячись на сучасне доїння корів, на маленькі спальні кімнати теляток, вольєри страусів, загони овець. Особливо емоційним було катання на конях. Щира подяка керівнику СТОВ "Мрія" - Головко А.М. та екскурсоводу - Вікторії Анатоліївні за змістовну та незабутню екскурсію.

А після обіду всі діти стали акторами казок "Ріпка" та "Рукавичка" на сучасний лад.

Альбом: Казкова екскурсія до господарства СТОВ "Мрія" Альбом: Казкова екскурсія до господарства СТОВ "Мрія" Альбом: Казкова екскурсія до господарства СТОВ "Мрія" Альбом: Казкова екскурсія до господарства СТОВ "Мрія" Альбом: Казкова екскурсія до господарства СТОВ "Мрія" Альбом: Казкова екскурсія до господарства СТОВ "Мрія" Альбом: Казкова екскурсія до господарства СТОВ "Мрія" Альбом: Казкова екскурсія до господарства СТОВ "Мрія" Альбом: Казкова екскурсія до господарства СТОВ "Мрія" Альбом: Казкова екскурсія до господарства СТОВ "Мрія" Альбом: Казкова екскурсія до господарства СТОВ "Мрія" Альбом: Казкова екскурсія до господарства СТОВ "Мрія" Альбом: Казкова екскурсія до господарства СТОВ "Мрія" Альбом: Казкова екскурсія до господарства СТОВ "Мрія" Альбом: Казкова екскурсія до господарства СТОВ "Мрія" Альбом: Казкова екскурсія до господарства СТОВ "Мрія"
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/10669 | Переглядів: 136Дата публікації: 13:48 12.06.2017