День ввічливості

09.06.2017 року у пришкільному закладі відпочинку "Веселка" відбулося свято "Школа ввічливості"

09.06.2017 року у пришкільному закладі відпочинку "Веселка" відбулося свято - "Школа ввічливості"

Учні повторили правила етичної поведінки в гостях, ознаки гостинності, правила поведінки за столом, розширили уявлення про столові прибори.

Під час розігрування життєвих ситуацій учні виявляли бажання робити подарунки один одному, набували навички гостинних господарів і культурних гостей. Проведені ігри: "Ввічливий трамвайчик", "Таксі", "Зіпсований телефон". На святі лунали пісні, загадки та приказки.

Альбом: День ввічливості Альбом: День ввічливості Альбом: День ввічливості Альбом: День ввічливості Альбом: День ввічливості
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/10672 | Переглядів: 26Дата публікації: 14:12 09.06.2017