З Днем народження, «Надіє»!

З Днем народження, «Надіє»!

Святковий звітний концерт вокального колективу "Надія" - "Нам - 10 років"

Так уже ведеться, що село, в основному, працює, а не святкує. Але, в день 10-річчя створення вокальної групи «Надія» прийшли майже всі.  Бо, якщо хочеться чогось ліричного, спокійного, глибокого – то йдіть слухати вокальну групу «Надія». Адже саме пісня має ту силу, ту здатність об’єднувати людей  та давати величезний позитивний заряд.

Наші предки залишили нам не тільки борону і плуг, а й передали скарб своєї душі: мудру казку, ніжну пісню і добрі звичаї. Завдяки пісні кожен знайде в собі невдомі нам сили, ми побачимо життя в нових тонах і фарбах, бо пісня – то правда. М.Стельмах писав так: «коли лине мелодія, то відчуваєш, що твоя душа тріпоче, наче птах крилами. Яка таємниця захована в цих звуках, яке неповторне, величне явище, створене людиною, зашифроване знаками, зігріте душею і оспіване, озвуче серцем. Пісня! Скільки в ній краси і грації, почуття!»

Саме любов до пісні згуртувала Людмилу Терещенко, Тетяну Ляхову,  Антоніну Лугову, Ольгу  Крижню та  Людмилу Мойсеєву. Це небайдужі до співу жінки зібралися, щоб зробити цей світ кращим, добрішим, щоб в добрій і мирній гармонії перебували всі, хто живе на Землі.

А про солістів групи  Оксану Гергель, Ольгу Лучко, Юлію Реполовську та Лілію Капустіну хочеться сказати окремо. Перед чарівністю їх голосів не міг устояти ніхто. Бо і пісня закінчиться – а слухати їх хочеться ще і ще. Ці голоси торкаються самих далеких куточків серця і душі. Всі солісти одержали в дар від природи величезне багатство: красивий тембр голосу, ніжний і душевний, вишукані манери, дивовижне володіння собою, вміють розкрити у піснях розсипи людських почуттів. І  вміння обрати пісню, яка після перших же нот западає кожному у душу. Талант!

В репертуарі «Надії» пісні на різну тематику: жартівливі, народні, ліричні, патріотичні. Вони бентежать, радують серця слухачів. Глибока душевність і чародійство голосів вокалістів розповідають  нам про що щебече соловейко, за чим сумує голубий Оскіл і, звичайно, про любов, про долю, про Україну.

Колектив признали і полюбили не тільки в нашому селі, а й за межами району. І звучать пісні «Надії» на кожному сільському святі, на зустрічах з ветеранами, школярами, для працівників-хліборобів, залізничників, на фестивалях і конкурсах. І хоч у кожного покоління є свої улюблені, вічні пісні – пісні «Надії» залюбки слухають і діти, і дорослі.

«Надія» одержала «путівку в життя» і сьогодні впевнено крокує по ньому з легкої руки сільського голови Бокова В.О. Саме він підтримав ідею створення вокальної групи: концертні костюми, взуття, музична апаратура – придбані за кошти місцевого бюджету. Сільський голова – перший слухач у «Надії», перший критик і прихильник їхнього таланту, радіє разом з групою за перемоги, за урочисті концерти, подяки і нагороди, за визнання і любов громадян Пристінської сільської ради.

10-річчя своєї діяльності вокальна група відмітила у дружньому колі пристінців. Ведучими програми були Марина Доктер та Владислава Скрипник.  Із задоволенням привітали іменинників аматори Куп’янського районного будинку культури Юлія Міщенко, Наталія Носова та Олександр Ващенко. Запалив глядачів власним драйвом та енергетикою  улюбленець публіки Дмитро Гергель. Схвильовані і самі вокалісти, адже звіт за роботу готували давно: обрано репертуар улюблених пісень, підготовлено концертні костюми, зачіски, косметика. Хвилюються у залі і їх близькі та рідні. У кожного в руках квіти. У залі – аншлаг.

З привітальним словом звернулися  сільський голова  Боков В.О., заступник голови Куп’янської РДА Польоха О.І., начальник відділу культури і туризму Куп’янської РДА Користіна І.В., директор Куп’янської ЦБС Шепілова Т.П., депутат Куп’янської районної ради Хлопоніна Т.П., директор ФГ «Клепки» Хоменко О.Г.,  директор школи Фоміна В.І., голова ради ВО  Овчарова Н.П.,  голова ветеранської організації Куп’янського району Лебединська Н.О. За розвиток кращих із своїх здібностей, за світлі і чисті помисли, життєлюбство, за високий рівень виконавчої майстерності, за розвиток аматорської творчості, збереження і любов до пісні колектив вокальної групи «Надія» одержав грамоти, подяки та  подарунки.

Промайнули 2 години чудового шоу.

Бажаємо нашій «Надії» довгих творчих літ, щоб у неї було пісень, як зірочок на небі, щоб серця вокалістів співали від радості. Бажаємо миру і добра їм та їх сім’ям.

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/10703 | Переглядів: 98Дата публікації: 16:24 13.06.2017