Святкування Дня села Пристін

Святкування Дня села Пристін

День села Пристін  було заплановано та проведено на свято Яблучного Спаса –

19 серпня 2017р. Розпочався він з ярмарку, який підготували жителі села. Далі для найменших мешканців села розпочалася розважально-ігрова програма. На святі жителі села та гості могли насолодитися попкорном та солодкою ватою.

До Дня села була організована   виставка робіт сільських умільців.

З нагоди свята був проведений концерт. З щирими словами привітання та подяки звернувся  до мешканців села та гостей свята Пристінський сільський голова Боков В.О. На святі були присутні почесні гості - голова Куп’янської районної державної адміністрації Ситник М.М., секретар Куп’янської міської ради Заннік В.В., заступник Куп’янської міської голови Скребець О.В., депутат Куп’янської районної ради Хлопоніна Т.П., начальник відділу культури та туризму Куп’янської  РДА Користіна І.В., голова селищної ради Куп’янськ-Вузловий Сергієнко В.О., директор ФГ «Клепки» Хоменко О.Г., начальник Куп’янської ПЧ-15 Кулик С.В., голова Петропавлівської  сільської ради Козирєва О.М., директор районного організаційно-методичного центру Герасименко Л.І., представник партії Блока Петра Порошенка «Солідарність» Толмачова Н.С.

У концертній програмі брали участь аматори художньої самодіяльності Пристінського сільського клубу – вокальний колектив «Надія», дитячий вокальний колектив «Дзвіночки»,солісти Гергель О.,Капустіна Л., Мельник В. та аматори районного будинку культури – Носова Н. та Афанасьєв О.  Глядачі тепло зустріли наймолодшу учасницю концерту Петрухненко К., яка зачарували своїми танцями. Справжнім подарунком для всіх став виступ улюбленця  публіки акордеоніста  Гергеля Дмитра та гості свята із м.Харкова – фіналистки  шоу "Х-Фактор" Валерії  Симулік.

Традиційно вітали наймолодших  та найстаршого жителя села подарунками.

Після закінчення святкового концерту всім присутнім була запропонована традиційна польова каша та розважальна  дискотека.

В атмосфері тепла і любові було проведено це свято, яке так полюбляють всі жителі села. Заряду енергії, отриманої під час святкування, у глядачів, гадаємо, вистачить на весь рік.

Висловлюємо щиру подяку та за активну участь у проведені свята - депутату Куп’янської районної ради Хлопоніній  Т.П. та за фінансову підтримку та допомогу директору ФГ «Клепки» Хоменку О.Г.

Альбом: Святкування Дня села Пристін Альбом: Святкування Дня села Пристін Альбом: Святкування Дня села Пристін Альбом: Святкування Дня села Пристін Альбом: Святкування Дня села Пристін Альбом: Святкування Дня села Пристін Альбом: Святкування Дня села Пристін Альбом: Святкування Дня села Пристін Альбом: Святкування Дня села Пристін Альбом: Святкування Дня села Пристін Альбом: Святкування Дня села Пристін
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/10918 | Переглядів: 148Дата публікації: 14:10 21.08.2017