18 вересня відбулося позачергове засідання сесії Пристінської сільської ради

18 вересня відбулося позачергове засідання сесії Пристінської сільської ради

Питання порядку денного стосувалися внесенню змін до сільського бюджету на 2017 рік , прийняття ліній мережі вуличного освітлення у комунальну власність територіальної громади Пристінської сільської ради, розгляд заяв громадян з земельних питань. На позачергову сесію прибуло 10 з 12 депутатів.

На території с. Пристін та с, Секньок  здійснено відновлення ліній мережі вуличного освітлення:

• в селі Пристін по вулицях Оскільна, Соснова, Майська, Зоряна, частково Куп’янська, Сеньківська, Підлісна, Яблунева;
  • в селі Сеньок по вулиці Вишневій.

З метою пуску в експлуатацію та ефективного використання вуличного освітлення, на підставі акту визначення вартості ліній мережі вуличного освітлення було  прийнято рішення про взяття на баланс відновленого вуличного освітленняя на території Пристінської сільсьої ради.

Альбом: 18 вересня відбулося позачергове засідання сесії Пристінської сільської ради Альбом: 18 вересня відбулося позачергове засідання сесії Пристінської сільської ради Альбом: 18 вересня відбулося позачергове засідання сесії Пристінської сільської ради Альбом: 18 вересня відбулося позачергове засідання сесії Пристінської сільської ради
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/11080 | Переглядів: 45Дата публікації: 11:25 19.09.2017