Вклонімося низько вчительській долі

Вклонімося низько вчительській долі

29 вересня 2017 року весело і урочисто пройшов день учителя в Пристінській ЗОШ І-ІІ ступенів. Учні 1-8 класів вітали своїх вчителів та працівників школи. Вони підготували різноманітні привітання: співали пісень, розповідали вірші та гуморески. В школі панувала атмосфера злагодженості та щастя.А вчителі, у свою чергу, здивували учнів музичним подарунком-піснею, яку підготували для всіх учнів школи.

День учителя - це один із самих гаряче улюблених професійних свят у всьому світі. В цей день всіх вчителів вітають їх учні, даруючи квіти, влаштовуючи концерти, малюючи красиві стіннівки. Відпочити, насолодитися квітами, концертами, доброю поведінкою - все це законно і можливо в цей урочистий день для учителів! Пройшов концерт, стихли пісні і…сюрприз! Всіх працівників школи гостинно запросила завідуюча Пристінським сільським клубом Русакова А.Д., де відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти. Чарівна ведуча, завідуюча бібліотечною філією с.Пристін Гергель О.О., заворожувала побажаннями, гарними словами на честь працівників школи. Зацікавило, здивувало і розсмішило наших жіночок-вчителів відео-привітання, яке підготувала Альона Данилівна. Слухаючи запальні пісні аматорів художньої самодіяльності Пристінського сільського клубу – вокального колективу «Надія», солісток Гергель Оксани та Капустіної Лілії, наші вчителі не стримували сліз. Зі словами привітання та щирими побажаннями звернувся  до вчителів та працівників школи Пристінський сільський голова Боков В.О.  Шановні працівники культури, дякуємо вам за такий подарунок в наше професійне свято! Цікаво і незабутньо пройшов День учителя в школі!

Альбом: Вклонімося низько вчительській долі Альбом: Вклонімося низько вчительській долі Альбом: Вклонімося низько вчительській долі Альбом: Вклонімося низько вчительській долі Альбом: Вклонімося низько вчительській долі Альбом: Вклонімося низько вчительській долі Альбом: Вклонімося низько вчительській долі Альбом: Вклонімося низько вчительській долі
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/11191 | Переглядів: 60Дата публікації: 12:19 02.10.2017