Участь у районному фестивалі народної творчості "Червона калина"
Участь у районному фестивалі народної творчості \"Червона калина\"

Участь у районному фестивалі народної творчості "Червона калина"

Пісня об’єднує всіх!

Аматори Пристінського сільського клубу 30 вересня 2017 року взяли участь у районному фестивалі народної творчості "Червона калина" в с. Сенькове. Такі зустрічі завжди проходять в позитивному русі, всі обмінюються досвідом. Сеньківці радо зустрічали гостей свята бурхливими оплесками.

Учасницям молодшої вокальної групи "Дзвіночки", які  виконали пісню "Попурри из мультфильмов" , підспівував увесь глядацький зал. Валерія Пивоварова подарувала чудову пісню про село усім присутнім, а композиція "Чом ти не прийшов", у виконанні Оксани Гергель та Лілії Капустіної, емоційно розчулила всіх. Вокальний колектив "Надія", який святкував в цьому році своє 10-річчя, порадував глядачів своїми улюбленими піснями.

Музика - єдина мова світу! Музику не вивчають по книжках - вона навколо нас! Коли співає душа - складається в вірші і музику пісня, а коли часто співають пісню - вона стає народною! Нехай Музика об'єднує серця!

Альбом: Участь у районному фестивалі народної творчості "Червона калина" Альбом: Участь у районному фестивалі народної творчості "Червона калина" Альбом: Участь у районному фестивалі народної творчості "Червона калина" Альбом: Участь у районному фестивалі народної творчості "Червона калина" Альбом: Участь у районному фестивалі народної творчості "Червона калина" Альбом: Участь у районному фестивалі народної творчості "Червона калина"
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/11220 | Переглядів: 43Дата публікації: 09:37 03.10.2017