День людей похилого віку

День людей похилого віку

"Ми поважаємо Вас !"

Другий місяць осені починається з особливої дати-  1 жовтня.  У  цей день  у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

4  жовтня люди  похилого  віку села Пристін  були  запрошені в сільський клуб  для  участі   у відзначенні  цієї  події. Сонячний   осінній  день вітав  зібрання.

У  святковій   концертній   програмі  лунали пісні у виконанні вокального колективу “Надія”. Всіх зворушила пісня “Помолимся за родителей” у виконанні Оксани Гергель та Лілії Капустіної.  З  привітаннями  до всіх присутніх звернувся Пристінський сільський голова Боков В.О. Бабусі завзято приймали участь у пісенних конкурсах та з радістю згадували назви улюблених кінофільмів.

Запрошені  на  захід  мали  змогу поласувати  цукерками  та  випічкою  з гарячим чаєм завдяки  турботі   виконкому Пристінської сільської ради.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Присутні щиро   дякували  організаторам  дійства  за  подарований  чудовий  настрій, смачне пригощання.

Альбом: День людей похилого віку Альбом: День людей похилого віку Альбом: День людей похилого віку Альбом: День людей похилого віку Альбом: День людей похилого віку Альбом: День людей похилого віку
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/11221 | Переглядів: 51Дата публікації: 10:10 05.10.2017