“Козацька слава”

“Козацька слава”

Спортивно-розважальна програма до Дня захисника України та Дня українського козацтва

Знати історію свого народу - значить впевнено дивитись у майбутнє. А нашому народу є чим пишатись.

13 жовтня 2017 року, з нагоди  Дня Захисника України та Дня Українського козацтва, у Пристінській школі відбувся  спортивно-розважальний захід «Козацька слава». Ведучою свята була завідуюча Пристінським сільським клубом Русакова А.Д. Ігри та конкурси проводила вчитель фізичної культури Гладка В.В. Пісні про Україну , рідну хату та козаків лунали у виконанні Гергель О.О. та Капустіної Л.М. Завдяки спільним зусиллям свято вдалося на славу!Всіх присутніх зі святом привітав Пристінський сільсікий голова Боков В.О.

Учні підготували назву та девіз команди . Конкурсна частина свята змусила юнаків добре попрацювати: дві команди,які очолили   Максим Пушкін  та Тимофій Мизюн,  завзято змагалися у силі та  спритності,  а дівчатадемонстрували свої знання з історії козацтва. На конкурсантів чекали справжнівипробування: «Хто сильніший», «Біг у чоботях», «Козацька кмітливістьм’ячів» , «Отаманів» та вікторина для вболівальників.

Також відбулася урочиста посвята першокласників в козачата. Їм були вручені козацькі грамоти, які засвідчили, що вони стали справжніми козаками.

Для учнів школи завідуючою сільською бібліотечною філією Гергель О.О. була оформлена книжково-ілюстративна виставка «Моя Україна – колиска козацької волі», де представлена історична, пізнавальна, художня література про козацькі часи в Україні . Діти  дізнались про причини виникнення українського козацтва, гетьманів, отаманів, ватажків і кошових, про боротьбу українського народу проти іноземних поневолювачів; ознайомились з життям і побутом козаків, їх військовим мистецтвом і системою фізичного виховання, культурою і традиціями.

Всі учасники отримали подарунки та грамоти. Дякуємо спонсорам свята: благодійному фонду “Робін Гуд” м. Харків, виконкому Пристінської сільської ради та батьківському комітету Пристінської ЗОШ  I-IIступенів.
       У цій атмосфері азарту і веселого сміху народжувались нові таланти, відчувався дух згуртованості і дружби.
Нехай козацька сила і завзяття не покидає наших юних козачат.

Альбом: “Козацька слава” Альбом: “Козацька слава” Альбом: “Козацька слава” Альбом: “Козацька слава” Альбом: “Козацька слава” Альбом: “Козацька слава” Альбом: “Козацька слава” Альбом: “Козацька слава” Альбом: “Козацька слава” Альбом: “Козацька слава” Альбом: “Козацька слава” Альбом: “Козацька слава” Альбом: “Козацька слава” Альбом: “Козацька слава” Альбом: “Козацька слава” Альбом: “Козацька слава”
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/11293 | Переглядів: 68Дата публікації: 16:49 13.10.2017