Талант – це унікальний дар, даний людині

Талант – це унікальний дар, даний людині

Вітаємо з перемогою!

Молодість – це пора творчості й натхнення, енергії і запалу, любові й романтики. Це час, коли будуються грандіозні плани, робляться необдумані вчинки, коли всі проблеми здаються дрібницями. Націю українців треба лікувати. Лікувати душі, звільняючи від байдужості, сірості. Вирішити всі ці проблеми може робота сільського клубу. В даний час тільки він володіє значними можливостями по збереженню й розвитку традиційної народної художньої творчості, по залученню молоді до участі у виконанні й створенні справжньої пісні.

З метою поліпшення умов роботи сільського клубу Пристінська сільська рада виділяє кошти на утримання художнього керівника при клубі. З березня місяця 2017 року цю посаду займає Капустіна Лілія Миколаївна. Молода, енергійна, з сучасними поглядами на культуру і життя в цілому. Співає майже все життя, з малечку ! В Куп΄янському районі Лілія приймала участь у багатьох районних заходах, радувала глядачів та своїх шанувальників новими пісенними шедеврами. В 2015   році стала переможницею регіонального фестивалю-огляду молодіжної естрадної пісні “Цвіт папороті” в номінації “Артистизм”. В 2017 році Лілія вступила до Харківського вищого коледжу мистецтв на відділення “Народне пісенне мистецтво” .

21 - 22 жовтня 2017 року в місті Первомайський Харківської області відбувся 22-й регіональний конкурс виконавців естрадної пісні “Золота осінь – 2017” і Капустіна Лілія представляла Куп΄янський район. В конкурсній програмі Лілія виконала дві пісні: хіт-ретро  ХХ-го сторіччя “Не отрекаются любя” і пісню на вибір виконавця “Варто чи ні” та здобула перемогу в номінації “Надія конкурсу” .

Дякуємо всім, хто підтримував та допомагав Лілії  йти до перемоги, піднятись на ще одну сходинку пісенного олімпу! Ми упевнені, що у неї попереду багато перемог та досягнень .

Лілія Миколаївно, ми тобою пишаємося і чекаємо нових творчих успіхів!

Альбом: Талант – це унікальний дар, даний людині
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/11424 | Переглядів: 83Дата публікації: 16:54 28.10.2017