31 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету

31 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету

На засіданні було заслухано звіт сільського голови про хід виконання програми соціального та економічного розвитку сільської ради за 9 місяців 2017 року, а також звіт головного бухгалтера про виконання бюджету Пристінської сільської ради за 9 місяців 2017 року.

В ході засідання були розглянуті  та затверджені:

- план заходів щодо підготовки до вшанування та увічнення  пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років та політичних репресій;

- план заходів щодо відзначення Дня інваліда.

На засіданні також було розглянуто акт перевірки виконавчого комітету Пристінської сільської ради з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади та виконання нормативно-правових актів від 28 вересня 2017 року. Сільський голова, Боков В.О. прокоментував основні недоліки, які було виявлено при здійсненні перевірки та запропонував заходи щодо усунення недоліків по результатах вищезазначеної перевірки, які були затверджені рішенням виконкому.

В ході засідання розглянуто протокол  комісії з розгляду заяв громадян про надання одноразової матеріальної допомоги від 24.10.2017 року та прийнято рішення про надання матеріальної допопоги мешканкі с. Пристін.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/11448 | Переглядів: 42Дата публікації: 10:44 02.11.2017