9 листопада 2017 року учні Пристінської ЗОШ І-ІІ ступенів брали участь у XVII Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності

Девіз цьогорічного радіодиктанту – "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".

З метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу 9 листопада 2017 року в школі був відзначений День української писемності та мови. Учні школи прийняли участь у XVII Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності на Українському радіо, який відбувся під гаслом "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета". А саме метою  цього диктанту  є пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури. Отже, шлях становлення і розвитку української мови - це тернистий шлях боротьби. Незважаючи на це, українська мова - це велика культура та історія. Українською мовою написані невмирущі твори Котляревського і Шевченка, Франка і Лесі Українки, Нечуя-Левицького і Коцюбинського. І всі українці мають зрозуміти, що ми не маємо права втратити цей дорогоцінний скарб, адже мова, як і Україна, починається з кожного з нас.

Альбом: 9 листопада 2017 року учні Пристінської ЗОШ І-ІІ ступенів  брали участь у XVII Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності Альбом: 9 листопада 2017 року учні Пристінської ЗОШ І-ІІ ступенів  брали участь у XVII Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/11511 | Переглядів: 43Дата публікації: 14:43 09.11.2017