Відзначення Дня Гідності і Свободи

Відзначення Дня Гідності і Свободи

В Пристінській ЗОШ І-ІІ ступенів 21 листопада 2017 року пройшла низка заходів щодо відзначення та вшанування подій 2004, 2013-2014 років, що відбулись в нашій країні.

Відповідно до Указу Президента України від 13.11.2014 року №872/2014 "Про день Гідності та Свободи" з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, було постановлено установити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада.

В Пристінській ЗОШ І-ІІ ступенів  21 листопада 2017 року пройшла низка заходів щодо відзначення та вшанування подій 2004, 2013-2014 років, що відбулись в нашій країні. А саме, урок мужності «Україна – країна нескорених», книжкова виставка «Герої вільного народу», виховні години «Ми - маленькі патріоти».

Альбом: Відзначення Дня Гідності і Свободи Альбом: Відзначення Дня Гідності і Свободи Альбом: Відзначення Дня Гідності і Свободи Альбом: Відзначення Дня Гідності і Свободи Альбом: Відзначення Дня Гідності і Свободи Альбом: Відзначення Дня Гідності і Свободи Альбом: Відзначення Дня Гідності і Свободи
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/11612 | Переглядів: 69Дата публікації: 12:42 21.11.2017