Годину трагічну вшануємо разом

Годину трагічну вшануємо разом

23 листопада 2017 року учні Пристінської ЗОШ І-ІІ ступенів вшанували пам'ять жертв Голодомору в Україні у 1932-1933 роках

Вже вкотре наша школа вшановує пам'ять жертв Голодомору-Геноциду в Україні у 1932-1933 роках. Запаленою свічкою, молитвою та хвилиною мовчання школa віддалa їм свою шану. Усі діти школи відвідали виставку тематичної літератури «Свічка пам’яті. Голодомор мовою фактів», підготовлену шкільним бібліотекарем Климчук М.Д. Учні школи переглянули презентацію про наслідки Голодомору  в Україні (на основі реальних фактів зі спогадів очевидців). Учителі початкових класів Климчук М.Д. та Бондарева Н.В. провели зі своїми  учнями години спілкування на тему «Втрачене дитинство». Підсумком до всіх проведених заходів стала відкрита тематична лінійка «Годину трагічну вшануємо разом», приурочена  Дню пам’яті  жертв голодоморів, яку підготували учні 6 класу, вчителі Городілова Г.М. та Колкунова Ю.О. Було дуже символічно провести цей захід саме у шкільному Музеї хліба. Метою проведеного заходу було вшанувати пам'ять безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховувати в дітей особистісні риси громадянина України, патріотизм, розвивати траурний етикет, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих. Ведучі заходу Русакова Каріна та Боброва Марина знову змусили згадати кожного з присутніх про ті страшні часи Голодомору, задуматись над трагедією, що не минула майже жодну сім’ю українського народу. Серця  учнів  та вчителів не залишились байдужими після участі в лінійці і скорботної хвилини мовчання та вшанування пам’яті загиблих в 1932-1933 роки. Із заключним словом звернулась до учнів керівник шкільного Музею хліба Городілова Г.М., яка закликала шанувати один одного, цінувати працю, бути патріотами своєї країни і побажала мирного чистого неба і сонця над головою і щоб в кожній родині завжди був  на столі хліб!

Альбом: Годину трагічну вшануємо разом Альбом: Годину трагічну вшануємо разом Альбом: Годину трагічну вшануємо разом Альбом: Годину трагічну вшануємо разом Альбом: Годину трагічну вшануємо разом Альбом: Годину трагічну вшануємо разом Альбом: Годину трагічну вшануємо разом Альбом: Годину трагічну вшануємо разом Альбом: Годину трагічну вшануємо разом
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/11642 | Переглядів: 61Дата публікації: 14:17 23.11.2017