Життя дано на добрі справи

Життя дано на добрі справи

Святковий концерт до дня місцевого самоврядування

Саме життя – уже привід не сумувати. А зробити так, щоб кожен день приносив щире задоволення, знаходити позитив усюди, хоч думки фокусуються на проблемах, уміють люди, які мислять сучасними категоріями. Це сільський голова  Боков Василь Олексійович та депутатський корпус Пристінської сільської ради – 12 народних обранців. Якщо побувати на засіданні виконавчого комітету чи сесії депутатів, то розумієш, що життя громади змінюють саме вони. Депутати стали більш активними, свідомими, відповідальними, вони систематично заслуховують та глибоко аналізують різноманітні звіти про роботу окремих комісій, виконання і зміни до місцевого бюджету: про роботу працівників культури, ветеранської організації, стан медичного обслуговування громадян, працівників соціальних послуг, заяви громадян і ще масу питань, які потребують термінового вирішення – адже життя різнопланове і непередбачуване. І все для того, щоб забезпечити своїм мешканцям гідне життя.

В Пристінському сільському клубі 8 грудня 2017року був  проведений святковий концерт до дня місцевого самоврядування.  Своє мистецтво в цей святковий день дарували всім присутнім вокальний колектив  «Надія», вокалістка із с.Кіндрашівка Оробінська Юлія та  вокальний колектив «Берегиня» із с.Старовірівка.

До присутніх у залі з вітальним словом звернувся сільський  голова Боков Василь Олексійович.  Депутатів сільської ради, членів виконкому, бухгалтера сільської ради та активістів села, які внесли найбільший вклад у розвиток громади, було відзначено подяками  та подарунками.

Шановний Василь Олексійович і весь депутатський корпус Пристінської сільської ради! Щиро вітаємо Вас усіх з професійним святом і дякуємо всім за відповідальне, творче ставлення до своїх обов’язків. Здоров’я  Вам, миру і добробуту у ваших родинах.

Альбом: Життя дано на добрі справи Альбом: Життя дано на добрі справи Альбом: Життя дано на добрі справи Альбом: Життя дано на добрі справи Альбом: Життя дано на добрі справи Альбом: Життя дано на добрі справи Альбом: Життя дано на добрі справи Альбом: Життя дано на добрі справи Альбом: Життя дано на добрі справи Альбом: Життя дано на добрі справи
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/12018 | Переглядів: 32Дата публікації: 14:20 15.12.2017