Сільський голова

Боков Василь Олексійович

Святково-розважальна програма для дітей
Святково-розважальна програма для дітей

Поділитися новиною:

Святково-розважальна програма для дітей

"Новорічне Поле чудес"

               Вже є традицією на зимових канікулах дітворі збиратися в сільській бібліотеці на новорічні розваги. Не винятком став і Новий 2018 рік.

                5 січня 2018 року для дітей було проведено новорічне шоу “Поле чудес”. Учасниками гри були діти віком 10-14 років. Правила прості - крутимо барабан, називаємо букву або слово. Тема – Новий рік. Між турами гри проводилися ігри та конкурси для найменших дітлахів .   Всі глядачі святкової зали весело танцювали та приймали участь у масових іграх.

                Дякуємо за фінансову підтримку у проведенні новорічних свят виконкому Пристінської сільської ради та благодійному фонду “Робін Гуд”.

Альбом: Святково-розважальна програма для дітей Альбом: Святково-розважальна програма для дітей Альбом: Святково-розважальна програма для дітей Альбом: Святково-розважальна програма для дітей Альбом: Святково-розважальна програма для дітей Альбом: Святково-розважальна програма для дітей Альбом: Святково-розважальна програма для дітей Альбом: Святково-розважальна програма для дітей Альбом: Святково-розважальна програма для дітей
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/12033 | Переглядів: 124Дата публікації: 14:23 06.01.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада