НОВОРІЧНИЙ РАНОК

НОВОРІЧНИЙ РАНОК

29 грудня 2017 року в Пристінській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося свято "Новорічні пригоди"

29 грудня 2017 року в нашій школі відбулося свято «Новорічні пригоди». Учні 1-8 класів із великим задоволенням відсвяткували зустріч наступаючого Нового року. Новорічна казка, а точніше мікс казок та інсценівок,  дуже сподобався, як учням, так і всім присутнім гостям свята. Казкові герої, яких зіграли діти, були неперевершені. Дід Мороз, Снігуронька та циганка Аза запали в серце всім. Дід Мороз роздав подарунки і найменшим гостям свята, що подарувало їм масу задоволення. Завдяки підготовці учнів, старанню вчителів, вчителя музичного мистецтва Капустіної Л.М., педагога-організатора Гладкої В.В.- свято вдалося.
Але свято не було б повністю повноцінним без новорічних подарунків. Спонсором свята стало ФГ «Клепки», конкретно директор ФГ «Клепки» Хоменко О.Г., за що йому всі щиро вдячні.  З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ ВСІХ!

Альбом: НОВОРІЧНИЙ РАНОК Альбом: НОВОРІЧНИЙ РАНОК Альбом: НОВОРІЧНИЙ РАНОК Альбом: НОВОРІЧНИЙ РАНОК Альбом: НОВОРІЧНИЙ РАНОК Альбом: НОВОРІЧНИЙ РАНОК Альбом: НОВОРІЧНИЙ РАНОК
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/12055 | Переглядів: 88Дата публікації: 17:09 29.12.2017