З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

ВЕСЕЛИХ СВЯТ!!!

Дорогі колеги, батьки  та учні школи!

Нехай ваші серця будуть зігріті любов’ю й теплом, домівки повняться добром, радістю і Божим благословенням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами старого року вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Бажаємо, щоб Різдвяна зірка запалила у ваших серцях вогонь віри й любові, надії та оптимізму, наснаги і невичерпної енергії!

Нехай чарівні новорічні дзвони і різдвяні колядки наповнять рік прийдешній та ваше життя мудрими рішеннями, творчими успіхами та необмеженими можливостями! З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/12056 | Переглядів: 11Дата публікації: 17:17 29.12.2017