“Шлюб – це Таїнство, в якому благословляється зв’язок чоловіка і жінки”

“Шлюб – це Таїнство, в якому благословляється зв’язок чоловіка і жінки”

Реєстрація шлюбу

Одруження – одна з найвизначніших подій в житті людини. Воно символізує народження сім’ї та нового етапу в житті – життя подружнього. В народі нерідко говорять, що шлюби укладаються на небесах. І відбувається це в ту мить, коли серця людей поєднуються під час реєстрації шлюбу.

В Пристінській сільській раді вже майже дев’ять років не лунав Марш Мендельсона. І ось 29 січня пара закоханих, Юрій та Ірина, вирішили поєднати свої долі, вступити в законний шлюб. Шлюб - це добровільний союз двох людей, що прагнуть спільно пройти життя, розділяючи радості та прикрощі, спільно виховувати дітей.Ця подія підняла настрій працівникам сільської ради та культури села Пристін.

Прикрашена зала, квіти, обручки і такий очікуваний Марш Мендельсона! Такі моменти прикрашають наше життя. З привітаннями до нової сім’ї Дугенних Юрія Та Ірини звернувся сільський голова Боков В.О.

Життя – це сплетіння сонячних і похмурих днів, чергування білих і чорних смуг. Щастя і благополуччя вашого життя буде залежати від вашої згоди і мудрості, вміння знаходити компроміси і стійко витримувати життєві труднощі. Нехай повсякденні дрібниці не псують головного у вашому житті – любові і щастя! Одна мудра людина сказала: «Шукають в житті багато, а тих, хто знайшли знайти важко». Безперечно, що ви – найщасливіші, бо знайшли один одного. Нехай ваше сімейне вогнище завжди горить яскравим полум'ям і опромінює ваше життя теплом щастя, любові та вірності!

Альбом: “Шлюб – це Таїнство, в якому благословляється зв’язок чоловіка і жінки” Альбом: “Шлюб – це Таїнство, в якому благословляється зв’язок чоловіка і жінки” Альбом: “Шлюб – це Таїнство, в якому благословляється зв’язок чоловіка і жінки” Альбом: “Шлюб – це Таїнство, в якому благословляється зв’язок чоловіка і жінки” Альбом: “Шлюб – це Таїнство, в якому благословляється зв’язок чоловіка і жінки” Альбом: “Шлюб – це Таїнство, в якому благословляється зв’язок чоловіка і жінки”
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/12206 | Переглядів: 155Дата публікації: 13:00 29.01.2018