Герої війни – наші земляки

Герої війни – наші земляки

Урок мужності з нагоди 75-ої річниці визволення Куп’янщини від нацистських окупантів

Пам’ять! В ній записано все: і життя людини, і життя країни. Світла і прекрасна наша пам’ять про людей, яких втратила наша держава в роки Другої Світової війни. І сьогодні кожен політик повинен пам’ятати, що сила слова не повинна підкріплятися грохотом гармат.

З нагоди 75-ої річниці визволення Куп’янщини від гітлерівських окупантів у сільській бібліотеці разом зі шкільною молоддю, членами ветеранської організації відбувся урок мужності «Герої війни – наші земляки». Матеріали для уроку були  використані із  книги талановитого журналіста, краєзнавця, патріота Куп’янщини Миколи Федоровича Кукси «Війна. Куп’янщина.Пам’ять». Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника. Завідуючою Пристінською бібліотечною філією Гергель О.О. була оформлена книжково-ілюстративна виставка "75 річниця визволення Куп'янщини" .

Хоч і далека ця історія, жителі  Куп’янщини не дозволяють собі забути героїчно-трагічну сторінку літопису нашої держави. І жадають, щоб на українській землі завжди колосилися хліба, сяяло сонце, голубіло мирне небо.

Рада первинної організації ветеранів громади Пристінської сільської ради щиро вдячні всім, хто підготував цей урок: директору школи Колкуновій Ю.О., вчителям Бондаревій Н.В., Гладкій В.В., завідуючій клубом Русаковій А.Д., вокальній групі «Надія», голові Куп’янської РГО «Ветеран» Лебединській Н.О., секретарю Коломійцевій Т.М., сільському голові Бокову В.О. за спонсорську допомогу, сільській поетесі Головко П.Г. і всім тим ветеранам, які завжди беруть активну участь в роботі ПВО.

Альбом: Герої війни – наші земляки Альбом: Герої війни – наші земляки Альбом: Герої війни – наші земляки Альбом: Герої війни – наші земляки Альбом: Герої війни – наші земляки Альбом: Герої війни – наші земляки Альбом: Герої війни – наші земляки Альбом: Герої війни – наші земляки Альбом: Герої війни – наші земляки Альбом: Герої війни – наші земляки Альбом: Герої війни – наші земляки Альбом: Герої війни – наші земляки
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/12271 | Переглядів: 67Дата публікації: 11:20 05.02.2018