«Герої не вмирають».

«Герої не вмирають».

Вшанування Героїв Небесної сотні

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

20 лютого для депутатів та працівників  Пристінської сільської ради  перед черговою сесією завідуючою Пристінським сільським клубом Русаковою А.Д. була проведена година пам'яті «Герої не вмирають». Присутні мали можливість переглянути відеоматеріали тих подій листопада 2013 по лютий 2014 року. Скорботною хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих.

В Пристінській сільській бібліотеці для читачів була представлена тематична полиця “Пам'яті Небесної Сотні”.

Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу заплачену страшну ціну - своє життя віддали найкращі! Ці люди будуть жити у нашій пам`яті вічно, ми їх просто не маємо права забути!

Альбом: Альбом:
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/12465 | Переглядів: 95Дата публікації: 14:28 20.02.2018