20 лютого 2018 року відбулося чергове засідання сесії Пристінської сільської ради

перед початком засідання чергової сесії хвилиною мовчання депутати Пристінської сільської ради вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної сотні

Питання порядку денного стосувалися звіту  головного бухгалтера щодо виконання сільського бюджету за 2017 рік, змін до рішення Пристінської сільської ради від 21 грудня 2017 року № 162-VIІ «Про сільський бюджет на 2018 рік» та додатків до нього, коригування тарифів з водопостачання населення питною водою, надання дозволу на списання основних засобів, розгляду заяв громадян з земельних питань та надання матеріальної допомоги, надання відпустки сільському голові, преміювання сільського голови. На чергову сесію прибуло 7 з 12 депутатів.

Альбом: Альбом:
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/12476 | Переглядів: 92Дата публікації: 09:55 21.02.2018