21 ЛЮТОГО - ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 ЛЮТОГО - ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

22 лютого 2018 року учні Пристінської ЗОШ І-ІІ ступенів завітали до філіалу Пристінської сільської бібліотеки, де відбулося свято до Дня мови «Рідна мова чиста, як роса»

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято: до календарів усього світу воно увійшло тільки в 1999 році. 22 лютого 2018 року До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина. Учні 1-8 класів завітали до філіалу бібліотеки с.Пристін, де їх гостинно зустріли бібліотекар Гергель О.О., завідуюча клубом Русакова А.Д. Учні декламували вірші та гуморески про мову, дитячий вокальний колектив «Дзвіночки» співав запальні українські пісні, було переглянуто відео-презентацію гуморески Павла Глазового «Кухлик», а родзинкою заходу стала вікторина про український народ, мову, Україну. Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить!

Альбом: 21 ЛЮТОГО - ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ Альбом: 21 ЛЮТОГО - ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ Альбом: 21 ЛЮТОГО - ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ Альбом: 21 ЛЮТОГО - ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ Альбом: 21 ЛЮТОГО - ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ Альбом: 21 ЛЮТОГО - ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/12503 | Переглядів: 147Дата публікації: 15:05 22.02.2018