Вивчайте, любіть свою мову!

Вивчайте, любіть свою мову!

Літературна година

Як чудово, коли народ зберігає свою мову. Адже мова – це показник існування нації. Поки існує мова, існує народ. Любити, шанувати і плекати рідну мову - святий обов’язок кожного українця. Багата і милозвучна  наша рідна українська мова . Вона – найпрекрасніше диво, скарбниця, в якій зберігається історія нашого народу, його душа, культура.

"Вивчайте, любіть свою мову!" - під таким закликом, взятим з вірша видатного українського поета В.Сосюри, 22 лютого 2018р. завідуючою Пристінською  бібліотечною  філією була організована  літературна година до Міжнародного дня рідної мови. З гордістю і пошаною згадали імена українських поетів та письменників, які у важкі часи піднімали свій голос на захист рідної мови. Учні  декламували вірші про українську мову.

Завідуючою Пристінським сільським клубом Русаковою А.Д. для дітей була проведена інтелектуальна гра «Самий розумний», яка продемонструвала ерудицію учасників та інтерес до вивчення рідної мови. Захід був доповнений  переглядом відео-презентації «Легенда про мову». Закінчилось свято щирою українською піснею у виконанні чарівних дівчаток із дитячої вокальної групи «Дзвіночки».

З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови, в бібліотеці була оформлена  книжково-ілюстративна виставка «Любіть рідну мову».

Тож будемо шанувати і любити рідну нашу мову, піклуватимемося  про неї, захищатимемо, будемо розкривати для себе її велич й могутню силу. Збережімо її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь.

Альбом: Вивчайте, любіть свою мову! Альбом: Вивчайте, любіть свою мову! Альбом: Вивчайте, любіть свою мову! Альбом: Вивчайте, любіть свою мову! Альбом: Вивчайте, любіть свою мову! Альбом: Вивчайте, любіть свою мову! Альбом: Вивчайте, любіть свою мову! Альбом: Вивчайте, любіть свою мову! Альбом: Вивчайте, любіть свою мову! Альбом: Вивчайте, любіть свою мову! Альбом: Вивчайте, любіть свою мову! Альбом: Вивчайте, любіть свою мову!
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/12506 | Переглядів: 118Дата публікації: 15:42 22.02.2018