Милі, рідні, ненаглядні!

Милі, рідні, ненаглядні!

Привітання з Міжнародним жіночим днем

Весна – найпрекрасніша  пора  року. З її приходом оживає природа, повертаються  із далеких країв птахи, зодягаючись  у зелень, квітнуть дерева. І не дивно, що  саме  на початку  цієї  прекрасної пори, коли все пробуджується, оживає, набирає сили,  жінок  всього  світу  вітають   з чудовим святом 8  Березня.

Це свято не обійшло увагою і жінок Пристінської  громади. 7 березня завідуючою Пристінським сільським клубом Русаковою А.Д. була організована розважальна програма для депутатів сільської ради, вчителів та  працівників школи.

10 березня в Пристінському сільському клубі  для прекрасної половини був проведений святковий концерт. Для присутніх звучали  музичні  вітання від Капустіної Л.,  Гергель О. та  колективу палацу культури ім. В.І.Кошелєва сел.Ківшарівка. Слова  побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень  щиро звучали від  Пристінського сільського голови Бокова В.О. Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Глядачі щиро дякувала учасникам творчого колективу за чудовий концерт, подарований на честь цього свята.

Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Альбом: Милі, рідні, ненаглядні! Альбом: Милі, рідні, ненаглядні! Альбом: Милі, рідні, ненаглядні! Альбом: Милі, рідні, ненаглядні! Альбом: Милі, рідні, ненаглядні! Альбом: Милі, рідні, ненаглядні! Альбом: Милі, рідні, ненаглядні! Альбом: Милі, рідні, ненаглядні! Альбом: Милі, рідні, ненаглядні! Альбом: Милі, рідні, ненаглядні! Альбом: Милі, рідні, ненаглядні! Альбом: Милі, рідні, ненаглядні!
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/12628 | Переглядів: 89Дата публікації: 14:43 12.03.2018