13 березня 2018 року відбулося позачергове засідання сесії Пристінської сільської ради

відповідно до затвердженого порядку денного було розглянуто 3 питання

На позачергову сесію прибуло 8 з 12 депутатів.

На засіданні було розглянуто питання про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році, схвалено проект договору співробітництва територіальної громади Куп’янської міської ради та територіальної громади Пристінської сільської ради Куп’янського району та внесено зміни до рішення Пристінської сільської ради від 21 грудня 2017 року № 162-VIІ «Про сільський бюджет на 2018 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/12646 | Переглядів: 49Дата публікації: 09:57 15.03.2018