УВАГА! Штормове попередження!

УВАГА! Штормове попередження!

У САД попередили: внаслідок впливу двох активних циклонів у найближчі дні в Харківській області очікуються складні погодні умови:

- 17 березня сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву на 5 - 10 см). Вітер північно-східний, 15 - 22 м/с.  На  дорогах ожеледиця.

- 18 березня сильний дощ з переходом в сильний сніг. Місцями ожеледь, налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву 5 - 10 см). Вітер північно-східний, 15 - 22 м/с. На дорогах ожеледиця.

- 19 березня сильний сніг, хуртовина, снігові замети (приріст снігового покриву 15 - 20 см).  Місцями  пориви  північно-східного вітру, 15 - 20 м/с. На  дорогах  ожеледиця, сніговий  накат. Зниження температури повітря до 8 - 13° морозу.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту  та також ускладнить роботу енергетичної галузі та комунального господарства.

Закликаємо водіїв бути максимально обережними на автошляхах і дотримуватись правил дорожнього руху.
За можливості, утриматись від поїздок, особливо з дітьми.

Виконком Пристінської сільської ради

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/12661 | Переглядів: 45Дата публікації: 11:16 16.03.2018