Натхненне слово Кобзаря

Натхненне слово Кобзаря

Конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка

Тарас Григорович Шевченко – великий поет, геній українського народу. Поет вніс неоціненний вклад у духовну скарбницю людства. Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Творчість Шевченка – це святиня, якою дорожить і гордиться український народ.

З нагоди 204-річниці від дня народження  Тараса Григоровича Шевченка в центральній районній бібліотеці відбулося літературно-мистецьке свято «Слухайте голос безсмертний Тараса». Пристінську сільську бібліотечну філію гідно представила учениця 6 класу Пристінської  ЗОШ І-ІІст. Русакова Каріна.

З метою гідного вшанування поета, в 2017 році в Пристінській бібліотечній філії  впроваджено проведення щорічного конкурсу читців поезії Т.Шевченка, який започаткувала депутат районної ради Хлопоніна Т.П.  Цього року конкурс був проведений 16 березня. Участь приймали учні Пристінської ЗОШ І-ІІ ст..

Призові місця отримали:

- І місце – Боброва Марина, учениця 6 класу (300 грн);

-ІІ місце – Чашка Катерина, учениця 8 класу (200 грн);

- ІІІ місце – Русакова Каріна, учениця 6 класу (100 грн);

За артистичність була відзначена учениця 6 класу Тонян Шушанік, яка отримала в подарунок косметичний набір. Артеменко Софія та Пивоваров Антон, учні 4 класу отримали в подарунок по 50 грн. А найменшим учасникам свята Сушицькому  Олександру та Артеменко Артему, учням 3 класу,   подарували солодощі.

Цього дня всі присутні отримали справжнє естетичне задоволення. Сподіваємось, що кожен учень, який взяв участь у конкурсі, буде палким патріотом своєї землі та гордо йтиме по життю з Шевченковим словом у серці.
Вітаємо переможців і бажаємо їм та їх наставникам успіхів!

Також в бібліотеці  була представлена книжкова виставка творів Шевченка, книг про поета та присвячених йому.

Щиро дякуємо нашому  спонсору Хлопоніній  Тетяні  Петрівні за організацію та фінансову допомогу у проведенні заходу.

Альбом: Натхненне слово Кобзаря Альбом: Натхненне слово Кобзаря Альбом: Натхненне слово Кобзаря Альбом: Натхненне слово Кобзаря Альбом: Натхненне слово Кобзаря Альбом: Натхненне слово Кобзаря Альбом: Натхненне слово Кобзаря Альбом: Натхненне слово Кобзаря
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/12670 | Переглядів: 80Дата публікації: 15:52 16.03.2018