Ранкова зустріч: що це і навіщо?(Нова українська школа)

Ранкова зустріч: що це і навіщо?(Нова українська школа)

02 квітня 2018 року з учнями 1 класу були проведені ранкові зустрічі: "Перші квіти весни" (Колкунова Ю.О.) та "Фрукти - комора здоров’я" (Бондарева Н.В.).

Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?! Альбом: Ранкова зустріч: що це і навіщо?!
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/12814 | Переглядів: 44Дата публікації: 12:08 06.04.2018