Зустріч мешканців с.Пристін з головою Куп’янської РДА Ситником М.М.

Зустріч мешканців с.Пристін з головою Куп’янської РДА Ситником М.М.

25 квітня 2018р. відбулася зустріч з головою Куп’янської РДА Ситником М.М. та головою Пристінської сільської ради Боковим В.О.

В рамках робочих зустрічей з громадськістю району 25 квітня 2018р. голова Куп’янської РДА Ситник М.М. провів зустріч з громадою села Пристін . На зустрічі з жителями села  Ситник М.М. проінформував про успіхи Куп’янщини  в 2017 р. та ознайомив з основними  напрямками  соціально-економічного розвитку району в  2018 році. Під час спілкування голова РДА  цікавився життєдіяльністю, проблемними питаннями, які виникають у мешканців села  і можливість їх вирішення.

Сільським головою Боковим В.О. була надана інформація про соціально-економічний та культурний  розвиток   сіл Сеньок та Пристін у  2017  році  та перспективи на  2018 рік. Також обговорювалися  питання щодо медичної реформи, про яку розповіла лікар-терапевт АЗПСМ с.Сенькове Посполітак Н.С.

По закінченню   голова РДА подякував присутнім за участь у зустрічі, активне спілкування та побажав плідної, злагодженої праці на благо громади.

Альбом: Зустріч мешканців с.Пристін з головою Куп’янської РДА Ситником М.М. Альбом: Зустріч мешканців с.Пристін з головою Куп’янської РДА Ситником М.М. Альбом: Зустріч мешканців с.Пристін з головою Куп’янської РДА Ситником М.М. Альбом: Зустріч мешканців с.Пристін з головою Куп’янської РДА Ситником М.М.
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/13026 | Переглядів: 54Дата публікації: 14:34 27.04.2018