Святкові заходи до Дня Перемоги у селі Пристін та селі Сеньок

Святкові заходи до Дня Перемоги у селі Пристін та селі Сеньок

"Пісні, опалені війною"

Пам'ять... Вона жива. Вона живе в старих світлинах, в пожовклих листах, в свіжих квітах на могилах загиблих солдат. Пам'ять живе в піснях та фільмах про війну. У фільмах, які стали частиною нашого життя. Це живе дихання пам'яті ми відчуваємо повсякчас, а по особливому сьогодні, в день коли буяє весна. День коли ми згадуємо, якою ціною дістався він нашому народові...

9 травня 2018р. в селі Пристін відбулося урочисте свято з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. О 9 год.30 хв. з вінками та квітами прийшли учні, вчителі та жителі села до пам’ятника загиблим воїнам полеглим у боях Другої світової війни, біля якого завідуючою сільським клубом Русаковою А.Д. було проведено мітинг. Першим привітати односельчан в цей радісний, і водночас трагічний день, до слова було запрошено сільського голову с. Пристін – Бокова Василя Олексійовича. В своїй промові він згадав важливі історичні дати пов’язані із життям села під час війни, нагадав імена героїв, жителів села, які полягли у боях за свою Батьківщину та привітав присутніх . З вітальними словами виступили учасник бойових дій в Афганістані, полковник в запасі Фоменко В.П., начальник служби у справах дітей Куп’янської РДА Діденкова Л.І.,  депутат Куп’янської районної ради Хлопоніна Т.П. та  голова первинної ветеранської організації Овчарова Н.П. Також на мітингу звучали патріотичні вірші  у виконанні учнів 4 класу. Хвилиною мовчання, покладанням квітів було вшановано всіх тих, хто не прийшов з війни, хто не дожив із нами до цього світлого дня.

Після завершення урочистого мітингу в с.Пристін та с. Сеньок був проведений  святковий концерт,  де усіх присутніх привітали піснями солісти Гергель О., Капустіна Л. та Мельник В., жіночий вокальний  колектив «Надія» та   дитячий вокальний колектив  «Дзвіночки». Ведучою заходу Доктер М. було сказано багато вдячних і теплих слів на адресу тих, хто боровся на полі бою, і тих, хто самовіддано трудився в тилу, допомагаючи відстояти незалежність нашої Батьківщини і врятувати світ від фашизму.

Глядачам була представлена відео презентація  про ветеранів та учасників війни – жителів нашого села.

Завідуючою сільською бібліотекою була оформлена виставка-пам’ять “Була в їхньому житті війна».

Після концерту ветеранів та гостей пригощали “солдатською” кашею та солодощами.

Шановні ветерани! Ми вклоняємося Вам! Ми завжди будемо пам’ятати Ваш подвиг!  І хоч би скільки часу не минуло, цей день не забудеться ніколи, завжди будемо пам’ятати безсмертний подвиг ветеранів ВВВ, тих хто сьогодні святкує разом з нами і тих, хто не дожив до Дня Перемоги. Шановні ветерани! Вас залишилось дуже мало,  шана Вам та низький уклін!

Висловлюємо подяку за фінансову підтримку у проведенні свята  директору ФГ «Клепки» Хоменку О.Г., депутату Куп’янської районної ради Хлопоніній  Т.П., а також Бібіку О.В.

Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок Альбом: Святкові заходи до Дня Перемоги у с. Пристін та с. Сеньок
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/13156 | Переглядів: 56Дата публікації: 08:11 10.05.2018