УЧАСТЬ У СВЯТКОВИХ ЗАХОДАХ, ПРИСВЯЧЕНИХ ДНЮ ПЕРЕМОГИ

УЧАСТЬ У СВЯТКОВИХ ЗАХОДАХ, ПРИСВЯЧЕНИХ ДНЮ ПЕРЕМОГИ

9 травня 2018 року, у день Великої Перемоги, учні Пристінської школи віддали шану своїм загиблим землякам. Взяли участь у мітингу пам'яті та у святковому концерті, присвяченому 73-й річниці Дня Перемоги у Другій світовій війні

Друга світова війна вона все далі і далі від нас, ми всі знаємо, що вона була страшною та кривавою, що загинула на ній невимовна кількість мільйонів людей, які просто хотіли жити. Ми знаємо фронтові пісні, ми знаємо наскільки тяжкою вона була. Знаємо - ми, старше покоління, але чи знають про неї теперішні хлопчики та дівчатка. Як донести все це, як розповісти про це? Стривожений із муками і жалем світ стрепенувся, кров’ю вмить заливсь, неначе, розпанаханий кинджалом. Війна на зустріч молодому дню із з гуркотом, і з брязкотом котилась, лавиною метану і вогню, на нашу землю й долю навалилась....

9 травня 2018 року  в селі Пристін відбулося урочисте свято з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. О 9 год.30 хв. з вінками та квітами прийшли учні, вчителі та жителі села до пам’ятника загиблим воїнам полеглим у боях Другої світової війни. Першим привітати односельчан в цей радісний, і водночас трагічний день, до слова було запрошено сільського голову с. Пристін – Бокова Василя Олексійовича. Зі словами привітання  виступили учасник бойових дій в Афганістані, полковник в запасі, Фоменко В.П., начальник служби у справах дітей Куп’янської РДА Діденкова Л.І.,  депутат Куп’янської районної ради Хлопоніна Т.П. та  голова первинної ветеранської організації Овчарова Н.П. Також на мітингу звучали патріотичні вірші  у виконанні учнів 4 класу. Хвилиною мовчання, покладанням квітів було вшановано всіх тих, хто не прийшов з війни, хто не дожив із нами до цього світлого дня.

Після завершення урочистого мітингу в клубі  був проведений  святковий концерт.  Після концерту ветеранів та гостей пригощали “солдатською” кашею та солодощами.

Альбом: ПІСНІ,ОПАЛЕНІ ВІЙНОЮ Альбом: ПІСНІ,ОПАЛЕНІ ВІЙНОЮ Альбом: ПІСНІ,ОПАЛЕНІ ВІЙНОЮ Альбом: ПІСНІ,ОПАЛЕНІ ВІЙНОЮ Альбом: ПІСНІ,ОПАЛЕНІ ВІЙНОЮ Альбом: ПІСНІ,ОПАЛЕНІ ВІЙНОЮ Альбом: ПІСНІ,ОПАЛЕНІ ВІЙНОЮ Альбом: ПІСНІ,ОПАЛЕНІ ВІЙНОЮ Альбом: ПІСНІ,ОПАЛЕНІ ВІЙНОЮ
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/13209 | Переглядів: 38Дата публікації: 10:31 11.05.2018