повідомлення про проведення чергового засідання виконавчого комітету Пристінської сільської ради

17 травня 2018 року відбудеться чергове засідання виконкому Пристінської сільської ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про хід виконання заходів щодо проведення двомісячника із благоустрою населених пунктів.

Доповідає: Боков В.О. – сільський голова.

2. Про заходи щодо проведення боротьби з карантинними бур’янами на території сіл Пристін та Сеньок.

Доповідає: Боков В.О. – сільський голова.

3. Про організацію відпочинку та спортивно-оздоровчої роботи серед дітей та молоді в період літніх канікул.

Доповідає: Русакова А.Д. – завідуюча Пристінським сільським клубом.

Колкунова Ю.А. – директор ЗОШ І-ІІ ст.. с. Пристін

4. Про затвердження переліку об’єктів, видів суспільно корисних оплачуваних робіт для осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних оплачуваних робіт, на 2018 рік.

Доповідає: Боков В.О. – сільський голова.

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/13216 | Переглядів: 6Дата публікації: 13:31 07.05.2018