Куп’янське об’єднане управління Пенсійного фонду України Харківської області інформує:

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

Куп’янське об’єднане управління Пенсійного фонду України Харківської областії області нагадує – подбайте про своє майбутнє вже сьогодні. Для цього Пенсійний фонд України закликає всіх бажаючих зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Веб-портал надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

Принциповою відмінністю від попередніх форм обслуговування є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально.

Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.
У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації:

отримання інформації з персоніфікованого обліку;
– отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів);

– формування запитів на попередню підготовку документів;

– запис на прийом до фахівців Фонду.

Як зареєструватися на веб-порталі?

Процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена.
Передбачено два способи реєстрації:

Подача письмової заяви для реєстрації на веб-порталі , тоді необхідно особисто відвідати найближче управління Пенсійного фонду з паспортом та ідентифікаційним кодом).

Он-лайн реєстрація за електронним цифровим підписом  (ключем ЕЦП, який знаходиться на будь-якому носії (наприклад, флешка чи жорсткий диск Вашого комп’ютера або на електронному пенсійному посвідченні).
Реєстрація на веб-порталі здійснюється тільки один раз!

Начальник управління                                                               В.М.Семенченко

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/13404 | Переглядів: 15Дата публікації: 12:17 29.05.2018