ДЕНЬ ЧЕРЛИДІНГУ  В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ \"ВЕСЕЛКА\" (ДЕНЬ 9)

ДЕНЬ ЧЕРЛИДІНГУ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 9)

08 червня 2018 року наші вихованці присвятили черлидінгу

Модні шорти, круті майки,
Наша команда просто зайки!
Навіть всю планету обійти,
Краще наших не знайти!

Під таким девізом пройшов День черлідингу у нашому закладі відпочинку! Черлідинг – один з різновидів гімнастично-акробатичних видів спорту. Окрім змагань між групами підтримки, черлідинг може бути частиною розважальної програми спортивного шоу, наприклад, виступ у перерві матчу. Також у номерах черлідерів використовуються різні вигуки та викрики, які мають бути логічні вплетені в постановку. Змагання з цього виду проходять дуже динамічно та яскраво. Черлідинг довго йшов до своєї популярності. Зародившись у США в другій половині ХІХ століття, цей вид набув широкого поширення лише в середині XX століття. Хоча й після цього групи підтримки дуже довго сприймалися як частина футбольної чи баскетбольної команди, яка має прикрасити матч, розважаючи глядачів. В Україні черлідинг на офіційному рівні визнаний нещодавно, входить до складу неолімпійської родини. Традиції цієї дисципліни в нашій державі підтримує Всеукраїнська федерація черлідингу.  Ось і наші вихованці змогли на собі відчути всю яскравість і динаміку цього виду спорту. День 08 червня 2018 року вихованці пришкільного закладу відпочинку «Веселка» розпочали з інформаційної сторінки «Черлидінг-спорт чи мистецтво», взяли участь у майстер-класі з виготовлення пампонів для черлидінгу «Посміхайтеся ширше» та саме у виконанні, розучуванні рухів та кричалок з цього виду спорту . Після всіх цих заходів був проведений  флешмоб «Здорове покоління».

Альбом: ДЕНЬ ЧЕРЛИДІНГУ  В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 9) Альбом: ДЕНЬ ЧЕРЛИДІНГУ  В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 9) Альбом: ДЕНЬ ЧЕРЛИДІНГУ  В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 9) Альбом: ДЕНЬ ЧЕРЛИДІНГУ  В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 9) Альбом: ДЕНЬ ЧЕРЛИДІНГУ  В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 9) Альбом: ДЕНЬ ЧЕРЛИДІНГУ  В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 9) Альбом: ДЕНЬ ЧЕРЛИДІНГУ  В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 9) Альбом: ДЕНЬ ЧЕРЛИДІНГУ  В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 9) Альбом: ДЕНЬ ЧЕРЛИДІНГУ  В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 9) Альбом: ДЕНЬ ЧЕРЛИДІНГУ  В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 9) Альбом: ДЕНЬ ЧЕРЛИДІНГУ  В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 9)
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/13627 | Переглядів: 66Дата публікації: 16:20 08.06.2018