ДЕНЬ ГАНДБОЛУ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ \"ВЕСЕЛКА\" (ДЕНЬ 10)

ДЕНЬ ГАНДБОЛУ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 10)

11 червня 2018 року наші вихованці присвятили гандболу

Гандбол - це командна спортивна граолімпійський вид спорту. В гандбол грають на спеціальному майданчику між двома командами по сім спортсменів у кожній (шість польових гравцiв та воротар). Перемогу дає перевага у кількості забитих м'ячів (голів). Тривалість гри — 2 тайми по 30 хв. Гандбол, у нинішньому його вигляді, придумали датські футболісти на рубежі ХІХ і ХХ століть — як заміну футболу, для гри в зимовий час. У гандбол грають руками, а кожна команда складається всього лише з 6 гравців і воротаря. Згадки про «прабатьків» цього виду спорту — стародавні ігри з м'ячем руками — зустрічались ще в «Одіссеї» Гомера та у працях давньоримського лікаря Клавдія Галена. Датою зародження спортивної гри з м'ячем, зареєстрованої в міжнародній спортивній класифікації за назвою «гандбол» (ручний м'яч), прийнято вважати 1898 р, коли викладач фізичного виховання реального училища датського міста Ордруп Хольгер Нільсен ввів в уроки фізичної культури жіночих груп гру з м'ячем, названу «хаандболд» («хаанд» — рука і «болд» — м'яч), у якій на невеликому полі змагалися команди з 7 чоловік, передаючи м'яч один одному і прагнучи закинути його у ворота. 11 червня 2018 року вихованці пришкільного закладу відпочинку «Веселка» спробували себе  у ролі гравців-гандболістів. Було створено дві команди і проведено турнір с гандболу «Золотий м’яч». Стільки емоцій, стільки наснаги та завзяття!І звідкіля взялись сили? Спортивний інтерес та жага до перемоги не зупиняла наших гравців! Гра захопила!День продовжили іграми та веселими розвагами на свіжому повітрі.

Альбом: ДЕНЬ ГАНДБОЛУ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 10) Альбом: ДЕНЬ ГАНДБОЛУ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 10) Альбом: ДЕНЬ ГАНДБОЛУ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 10) Альбом: ДЕНЬ ГАНДБОЛУ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 10) Альбом: ДЕНЬ ГАНДБОЛУ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 10) Альбом: ДЕНЬ ГАНДБОЛУ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 10)
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/13642 | Переглядів: 36Дата публікації: 12:44 11.06.2018