ДЕНЬ СКАУТА В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ \"ВЕСЕЛКА\" (ДЕНЬ 12)

ДЕНЬ СКАУТА В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 12)

13 червня 2018 року наші вихованці присвятили руху скаутів в Україні

Скаутинг - це всесвітній добровільний недержавний і неполітичний рух, у якому бере участь понад 28 млн дітей і молодих людей різних соціальних груп, релігій і культур. Основна мета скаутингу - цивільний, духовний, інтелектуальний і фізичний розвиток молоді, формування активної цілісної особистості. У перекладі з англійської слово "scaut" означає "розвідник". Прабатьком скаутизму вважають і письменника Ернеста Сетон-Томпсона , який заснував "Лісову школу Америки". Після того, як скаутський рух почав поширюватись. У 1911-1912 pp. скаутський рух вийшов на міжнародний рівень: сформувались організації у Швеції, Данії, Норвегії, Голландії, Італії, Аргентині, Чилі, Японії, Китаї, Чехії та ін. У 1922 р. налічувалося понад 1 млн скаутів у 31 країні. У незалежній Україні було створено велику кількість місцевих, регіональних, всеукраїнських скаутських організацій чи таких, що декларують свою належність до скаутизму. Однак у Всесвітній організації скаутського руху Україна набула членства лише у 2008 р. після того, як три найбільші скаутські організації країни (Всеукраїнська молодіжна організація "СПОК", Національна скаутська організація України "Пласт", ВДГО "Українське дитячо-юнацьке товариство "Січ"") створили єдину структуру - Національну організацію скаутів України (НОСУ). 13 червня 2018 року вихованці ПЗВ «Веселка» на один день відчули себе скаутами. Похмура погода та дощ дещо змінили плани і квест «Дорога до річки Оскіл» не відбувся. І як у нас кажуть «У природи немає поганої погоди», діти та вихователі швидко змінили план дій. Для вихованців була проведена інформаційна сторінка «Скаутський рух в Україні «Пласт» та скаутська гра «Кіма». Діти із задоволенням брали участь у квесті по школі, їм цікаво було працювати з компасами. День пройшов на позитивній хвилі і закінчився смачним кулішем, який за традицією варять скаути.

Альбом: ДЕНЬ СКАУТА В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 12) Альбом: ДЕНЬ СКАУТА В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 12) Альбом: ДЕНЬ СКАУТА В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 12) Альбом: ДЕНЬ СКАУТА В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 12) Альбом: ДЕНЬ СКАУТА В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 12) Альбом: ДЕНЬ СКАУТА В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 12) Альбом: ДЕНЬ СКАУТА В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 12) Альбом: ДЕНЬ СКАУТА В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 12) Альбом: ДЕНЬ СКАУТА В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 12)
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/13690 | Переглядів: 44Дата публікації: 14:36 13.06.2018