регуляторна діяльність

регуляторна діяльність

З В І Т сільського голови про здійснення державної регуляторної політики Пристінською сільською радою та її виконавчим комітетом в 2014 році

З метою реалізації положень статей Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» вживаються заходи щодо забезпечення прозорості процедури прийняття рішень, здійснення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів, дотримання норм і процедур при її здійсненні.

Регуляторна політика передбачає прозорість процедури прийняття рішень, їх обґрунтованість та публічність. На офіційному сайті Куп’янської районної ради функціонує сторінка Пристінської сільської ради, де розміщуються нормативно – правові акти, план підготовки проектів регуляторних актів, оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу їх регуляторного впливу, план-графік здійснення відстежень результативності власних регуляторних актів, звіти про відстеження результативності власних регуляторних актів, звіти сільського голови щодо здійснення державної регуляторної політики Пристінської сільської ради та її виконавчого комітету.

Для впорядкування роботи сільської ради та її виконавчого комітету з питань розробки регуляторних актів та дотримання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» було внесено доповнення до рішення сільської ради від 17.12.2010 № 12- VI «Про затвердження Регламенту сільської ради», текст регламенту доповнено розділом 7. «Підготовка і розгляд проектів регуляторних актів Пристінської сільської ради».

У разі прийняття нових регуляторних актів та скасування діючих вносяться відповідні зміни.

Протягом 2014 року Пристінською сільською радою було розглянуто та затверджено наступні регуляторні акти:

1. Рішення ХХХІІсесія VI скликання № 233- VI від 04.02. 2014 р. «Про затвердження Порядок присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Пристінської сільської ради»

2. Рішення ХХХІІ сесія VI скликання № 234- VI від 04.02. 2014 р. «Про затвердження положення про  порядок передачі квартир (будинків)  у власність громадян на території  Пристінської сільської ради».

3. Рішення ХХХVI сесія VI скликання № 262 – VI від 15.07. 2014 р. «Про внесення змін до рішення ХVІ сесії VІ скликання  № 123-VІ від 04.05.2012 р. та рішення ХХХ(поза чергової) сесії VІ скликання № 214-VІ від 12.12.2013 р».

4. Рішення ХХХVI сесія VI скликання № 260- VI 15 липня 2014 року «Про затвердження Положення про квартирний облік при виконкомі Пристінської сільської ради»

На 15.12.14 р. діє з раніше прийнятих 3 регуляторних акти :

1. Рішення У сесії УІ скликання від 31.01.2011 р. «Про затвердження ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності»

2. Рішення УІІ сесії УІ скликання № 53-УІ від 15.06. 2011 р. «Про внесення змін до «Порядку видачі довідоки на розміщення об’єктів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг»»

3. Рішення ХІІ сесії УІ скликання № 90-УІ від 27.12. 2011 р. «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб, що працюють за спрощеною системою оподаткування».

Протягом 2014 року здійснено 4 базові відстеження результативності регуляторних актів, 4 повторних відстежень регуляторних актів, 1 аналіз регуляторного впливу, оприлюднені на офіційному веб-сайті Куп’янської райради www.rayrada.kupyansk.info 1 проект рішення сільської ради та 1 прийняте рішення Пристінською сільською радою. Звіти про відстеження результативності оприлюднювались на офіційному веб-сайті.

З метою подальшого впровадження державної регуляторної політики та у відповідності з вимогами ст.7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» , у визначений законодавством термін Пристінською сільською радою затверджено план з підготовки звітів відстеження результативності регуляторних актів  на 2015 рік. Станом на 15 грудня 2014 року прийняття регуляторних актів Пристінською сільською радою в 2015 році не планується.

У разі виникнення необхідності прийняття регуляторних актів зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік будуть оприлюднені на на офіційному веб-сайті Куп’янської райради www.rayrada.kupyansk.info не пізніше десятим робочих днів з дня початку підготовки проектів регуляторних актув.

Пристінський

сільський голова                                                                                                          В.О.Боков

15.12.2014 рік

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/6545 | Переглядів: 232Дата публікації: 10:02 17.12.2014