регуляторна діяльність

регуляторна діяльність

Звіт про повторне відстеження результативності рішення У сесії УІ скликання від 31.01.2011 р. № 33-УІ «Про затвердження ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності»

1. Вид та назва регуляторного акта:

рішення У сесії УІ скликання від 31.01.2011 р. «Про затвердження ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності»

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності:

Виконавчий комітет Пристінської сільської ради.

3. Ціль прийняття регуляторного акта:

Рішення «Про встановлення збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності» розроблено з урахуванням вимог Податкового кодексу України з метою реалізації сільською радою права, передбаченого статтею 10 Кодексу в частині обов'язкового встановлення збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності:

З 14.01.2014р. по 15.12.2014 року.

5. Тип відстеження:              Повторне.

6. Метод одержання результатів відстеження результативності:

Для проведення відстеження використовувався статистичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання даних:

Відстеження результативності акта здійснювалось за показниками:

-  кількість суб'єктів господарювання – юридичних та фізичних осіб, на яких поширюється дія акту;

- кількість виданих торгових патентів;

- ріст дохідної частини сільського бюджету;

-  рівень поінформованості суб'єктів господарювання та фізичних осіб з основними положеннями акту.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Потенційними платниками збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності є суб'єкти підприємницької діяльності - юридичні та фізичні особи, які здійснювали підприємницьку діяльність з придбанням торгового патенту.

Станом на 1 січня 2014 року зареєстрованих суб'єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб   на території сільської ради, які здійснювали підприємницьку діяльність з придбанням торгового патенту - не зареєстровано

Станом на 1 січня 2014 року зареєстрованих суб'єктів підприємницької діяльності- юридичних осіб, які здійснювали підприємницьку діяльність з придбанням торгового патенту - зареєстрована 1 особа.

До сільського бюджету за 2013 рік надійшло від сплати за придбання торгового патенту на здійснення роздрібної торгівлі:

- суб'єктами підприємницької діяльності - фізичними особами – не надходило.;

-  суб'єктами підприємницької діяльності - юридичними особами -  1388,00грн.

До сільського бюджету за  11 місяців 2014 рік надійшло від сплати за придбання торгового патенту на здійснення роздрібної торгівлі:

- суб'єктами підприємницької діяльності - фізичними особами – не надходило.;

-  суб'єктами підприємницької діяльності - юридичними особами -  1349,00грн.

Рівень поінформованості суб'єктів підприємницької діяльності - юридичних та фізичних осіб, які здійснювали підприємницьку діяльність з придбанням торгового патенту і інших зацікавлених осіб з основними положеннями регуляторного акта є високий, оскільки проект акту разом з аналізом регуляторного впливу був розміщений  на офіційному веб-сайті Куп’янської РДА та інформаційному стенді Пристінської  сільської ради. Рішення опублікуване в газеті «Вісник Куп’янщини» та на офіційному сайті Куп’янської районної ради.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Результатом прийняття рішення «Про затвердження ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності» є запровадження збору на провадження деяких видів підприємницької діяльності.

Позитивним наслідком прийняття рішення «Про затвердження ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності» є збільшення дохідної частини сільського бюджету на виконання власних повноважень.

У відповідності до Закону України  від 11.09.2003 р. № 1160-VI «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» буде проводитись періодичне відстеження результативності даного регуляторного акту.

Сільський голова:                                                                                           В.О. Боков

15.12.2014 р.

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/6547 | Переглядів: 94Дата публікації: 10:28 17.12.2014