регуляторна діяльність

регуляторна діяльність

З В І Т про повторне відстеження результативності рішення УІІІ сесії УІ скликання Пристінської сільської ради від 15.06.2011 року № 53-УІ «Про внесення змін до «Порядку видачі довідки на розміщення об’єктів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг»

1. Вид та назва регуляторного акта:

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності:

Виконавчий комітет Пристінської сільської ради.

3. Ціль прийняття регуляторного акта:

Приведення рішення УІІІ сесії УІ скликання Пристінської сільської ради від 15.06.2011 року №  53-УІ «Про внесення змін до «Порядку видачі довідки на розміщення об’єктів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг» у відповідність до чинного законодавства

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності:

З 14.11.2014р. по 15.12.2014 року.

5. Тип відстеження:              Повторне.

6. Метод одержання результатів відстеження результативності:

Для проведення відстеження використовувався статистичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання даних:

Відстеження результативності акта здійснювалось за показниками:

- кількість виданих довідок на розміщення об’єктів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг;

- кількість суб’єктів господарювання на яких поширюється дія акту ;

- тривалість процедури отримання довідок на розміщення об’єктів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг (днів).

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

В період дії регуляторного акту з червня 2011 року станом на 01.12 2014 року  видано  12 довідок на розміщення об’єктів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг  на території сільської ради трьом суб’єктам господарювання, а також зменшилася тривалість процедури отримання довідок на розміщення об’єктів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг до 1-2 днів.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

За період дії регуляторного акту зменшилася тривалість процедури отримання довідок на розміщення об’єктів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг до 1-2 днів..

У відповідності до Закону України  від 11.09.2003 р. № 1160-VI «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» буде проводитись періодичне відстеження результативності даного регуляторного акту.

Сільський голова:                                                                                           В.О. Боков

15.12.2014 ро.

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/6549 | Переглядів: 91Дата публікації: 10:36 17.12.2014