регуляторна діяльність

регуляторна діяльність

Звіт про повторне відстеження результативності рішення ХХХУІ сесії УІ скликання Пристінської сільської ради «Про внесення змін до рішення ХVІ сесії VІ скликання № 123-VІ від 04.05.2012 р. та рішення ХХХ(поза чергової) сесії VІ скликання № 214-VІ від 12.12.2013 р.»

1. Вид та назва регуляторного акта:

Рішення ХХХУІ сесії УІ скликання Пристінської сільської ради «Про внесення змін до рішення ХVІ сесії VІ скликання № 123-VІ від 04.05.2012 р. та рішення ХХХ(поза чергової) сесії VІ скликання № 214-VІ від 12.12.2013 р.»

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності

Виконавчий комітет Пристінської сільської ради.

3. Ціль прийняття акта:

Рішення «Про внесення змін до рішення ХVІ сесії VІ скликання № 123-VІ від 04.05.2012 р. та рішення ХХХ(поза чергової) сесії VІ скликання № 214-VІ від 12.12.2013 р.» розроблено з урахуванням вимог Податкового кодексу України з метою реалізації сільською радою права, передбаченого статтею 10 Кодексу в частині обов'язкового встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності:

З 14.11.2014 р. по 15.12.2014 р.

5. Тип відстеження:

Повторне.

6. Метод одержання результатів відстеження результативності:

Для проведення відстеження використовувався статистичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання даних:

Відстеження результативності акта здійснювалось за показниками:

-  кількість суб'єктів господарювання – юридичних та фізичних осіб, на яких поширюється дія акту;

- ріст дохідної частини сільського бюджету;

-  рівень поінформованості суб'єктів господарювання та фізичних осіб з основними положеннями акту.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Потенційними платниками  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  є суб'єкти підприємницької діяльності - юридичні та фізичні особи.

До сільського бюджету за 2014 рік  від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки кошти не поступали тому, що на території сільської ради відсутнє нерухоме майно – житлова площа якого перевищує: для квартир 120 кв. м, для житлових будинків 250 кв.м.

Рівень поінформованості суб'єктів господарювання,  фізичних осіб та інших зацікавлених осіб з основними положеннями регуляторного акта є високий, оскільки проект акту разом з аналізом регуляторного впливу був розміщений  на офіційному веб-сайті  Куп’янської райради www.rayrada.kupyansk.info  .

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Результатом прийняття рішення «Про внесення змін до рішення ХVІ сесії VІ скликання № 123-VІ від 04.05.2012 р. та рішення ХХХ(поза чергової) сесії VІ скликання № 214-VІ від 12.12.2013 р.» є запровадження податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Позитивним наслідком прийняття рішення рішення «Про внесення змін до рішення ХVІ сесії VІ скликання № 123-VІ від 04.05.2012 р. та рішення ХХХ(поза чергової) сесії VІ скликання № 214-VІ від 12.12.2013 р.», у разі появи юридичних та фізичних осіб, які будуть сплачувати зазначений податок, є належне стягнення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Пристінської сільської ради та надходження зазначених платежів до бюджету в прогнозованих обсягах.

У відповідності до Закону України  від 11.09.2003 р. № 1160-VI «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» буде проводитись періодичне відстеження результативності даного регуляторного акту.

Сільський голова                                                                                 В.О. Боков

15.12.2014 р.

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/6550 | Переглядів: 82Дата публікації: 10:40 17.12.2014