оголошення

оголошення

оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста ІІ категорії - землевпорядника

Виконком Пристінської сільської ради Купянського району Харківської області  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста ІІ категорії - землевпорядника (кваліфікаційні вимоги: громадянин України, освіта вища за за напрямком підготовки "геодезія, картографія та землевпорядкування", спеціальністю "землевпорядкування та кадастр", "землевпорядкування" або іншою близькою до "землевпорядкування" спеціальністю, стаж роботи на державній службі чи в органах місцевого самоврядування не менше 3-х років або за фахом в інших сферах не менше 5-ти років)

Для отримання додаткової інформації звертайтесь за адресою: с. Пристін, пл.. Перемоги, 7, телефон (05742) 3-13-33.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/6552 | Переглядів: 134Дата публікації: 09:41 12.12.2014