Сільський голова

Боков Василь Олексійович

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Поділитися новиною:

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Пристінської сільської ради та аналізу регуляторного впливу регуляторного акту – проект рішення сесії Пристінської сільської ради ,,Про встановлення розміру ставок земельного податку на 2016 рік’’.

Розробник документа: Пристінська сільська рада.

Дата оприлюднення: 08.05.2015 р.

Основною метою проекту регуляторного акту є встановлення ставок земельного податку  у відповідність до вимог чинного законодавства у зв'язку з прийняттям Закону України  від 28.12.2014р. №71-УІІІ «Про внесення змін до податкового кодексу  України та деяких законодавчих актів  України щодо податкової реформи».

Проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу розміщено через мережу Інтернет на офіційному веб-сайті Пристінської сільської ради на Інтернет сторінці: www.pristin.kupyansk.info   

Строк протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань – один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Пристінської сільської ради на Інтернет сторінці: www.pristin.kupyansk.info .

Зауваження та пропозиції до регуляторного акту надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями у письмовій формі за адресою: 63750, Харківська обл., Куп’янський р-н, с. Пристін, пл. Перемоги, буд. 7,  або на електронну адресу Пристінської сільської ради : pristin-s-r@ukr.net

Виконком Пристінської сільської ради

Приєднані документи:

Повідомлення
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/6797 | Переглядів: 231Дата публікації: 13:27 08.05.2015
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада