Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проекту та аналізу регуляторного впливу регуляторного акту – проект рішення сесії Пристінської сільської ради - "Про внесення змін до рішення № 325-УІ від 14.07.2015р. «Про встановлення розміру ставок земельного податку на 2016 рік» "

Повідомлення про оприлюднення проекту та аналізу регуляторного впливу регуляторного акту – проект рішення  Пристінської сільської ради

"Про внесення змін до рішення № 325-УІ від 14.07.2015р. «Про встановлення розміру ставок земельного податку  на 2016 рік»"

Розробник документа: Пристінська сільська рада.

Дата оприлюднення: 06.10.2015 р.

Основною метою прийняття даного регуляторного акту є: встановлення відповідно до діючого законодавства розміру ставок земельного податку для фізичних та юридичних осіб, врахувавши особливості категорій земельних ділянок в залежності від цільового призначення земель за межами населених  пунктів, нормативно грошову оцінку яких проведено, та на земельні ділянки комерційного призначення, які перебувають у власності фізичних та юридичних осіб.

Проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу розміщено через мережу Інтернет на офіційному веб-сайті Пристінської сільської ради на Інтернет сторінці: www.pristin.kupyansk.info

Строк протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань – один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Пристінської сільської ради на Інтернет сторінці: www.pristin.kupyansk.info .

Зауваження та пропозиції до регуляторного акту надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями у письмовій формі за адресою: 63750, Харківська обл., Куп’янський р-н, с. Пристін, пл. Перемоги, буд. 7,  або на електронну адресу Пристінської сільської ради : pristin-s-r@ukr.net

Виконком Пристінської сільської ради

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/7452 | Переглядів: 166Дата публікації: 15:18 06.10.2015