Вітаємо з Днем місцевого самоврядування

Вітаємо з Днем місцевого самоврядування

Поздоровлення працівників Пристінської сільської ради

Якщо говорити відверто, то для мене День місцевого самоврядування – звичайне професійне свято. Та все змінилося, коли мене було обрано головою сільської виборчої комісії. Все. І моє відношення до цього свята теж. Я зрозуміла його значимість. І тому щиро вітаю всіх тих людей, які в різний період часу віддали частинку своєї душі, працюючи на посаді сільського голови села Пристін:

Овчарова П.П., Черкашина В.М., Ляхова Д.І. Всі знають і поважають Ковальову В.І., яка довгий час працювала секретарем Пристінської сільської ради, Крижню О.І., Коваль Н.І. Зараз усі вони на заслуженому відпочинку. Пройдене бачиться на відстані. Але у цієї відстані є ще одна властивість:

багато що забувається, випадає з пам’яті, губиться з плином часу. Але хороші справи і спогади про цих людей іще живі.

Не можна не згадати  Дорогань К.Р., яка 27 років  (1962-1980рр.) свого життя віддала роботі на посаді  секретаря сільської ради. На жаль, її серед нас вже немає.

Підготовка та проведення виборів депутатів місцевих рад та сільського голови – це нелегка і відповідальна щоденна робота з  першого дня мого призначення  і аж до самого дня скликання

І пленарного засідання І сесії VІІ скликання Пристінської сільської ради, коли новообрані сільський голова та депутати набули своїх повноважень. За цей час всі обрані стали для мене майже рідними: адже я добре знаю їх біографії, сім’ї, уподобання та проблеми. Серед депутатів троє із вищою освітою, семеро мають професійну освіту, один – учасник АТО, п’ятеро, обрані вперше, жінок – шість. А очолює цю команду новообраний сільський голова Боков В.О., який працює на цій посаді з 2006 року. Стверджувати що-небудь про людину і легко, і складно. Просто треба бачити щоденну роботу цієї людини,  щоб сказати: у Василя Олексійовича давно, ще за часів, коли він працював учителем історії та правознавства, була закладена Божа іскра розважливого керівника, енергійного, толерантного, із сильним характером, який уміє цінувати дружбу, вибирати соратників. І сьогодні в команді депутатів та у виконавчому комітеті є його учні, які поважають Василя Олексійовича за благородство душі і безкорисливість. Хоч у його роботі, як і в кожній, є огріхи, я точно знаю: його не судять, а спасибі говорять, що не відступає перед труднощами, бачить не проблему в кожній можливості, а можливість в кожній проблемі. І оця людська вдячність надає йому сил і діяльність сільського голови набирає нових оборотів. Тому і не дивно, що 25 жовтня на виборах за нього віддано 98,28% голосів виборців територіальної громади Пристінської сільської ради.

Це – шана! Це – вдячність! Це – надія!

Високої похвали заслуговує і весь штат працівників сільської ради: секретар – Василець Т.Ф.,

бухгалтер – Глушко О.А., Аксютіна Н.П., Кудінова М.В. Всі вони з вищою освітою, професіонали своєї справи, доброзичливі, в їхній роботі пріоритетом  є докладання усіх зусиль для розв’язання соціальних та економічних проблем Пристінської територіальної громади.

Шановний Василь Олексійович! Від щирого серця вітаємо Вас, Ваш колектив та депутатський корпус Пристінської сільської ради зі святом! Бажаємо Всім здоров’я, великого терпіння, надійних друзів та родинного затишку!

Голова Пристінської

сільської виборчої комісії

Овчарова Н.П.

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/7651 | Переглядів: 70Дата публікації: 14:59 30.11.2015