Людина року-2015

Людина року-2015

Шлях до успіху

Люди бувають різні, як сни. Гарні і різні. У Пристіні  виросла ціла плеяда переможців конкурсу «Людина року» різних номінацій : Лебединська Т.Ю., Боков В.О., Вороніна А.Г., Гергель Д.О., Земляченко  М, О. Пристін радо вітає ще одного переможця  - Русакову Альону Данилівну.

Звичайна історія, таких десятки, а може і більше. В простій селянській сім’ї росла дівчинка з дивовижними очима, не по-дитячому серйозна, старанна у навчанні, з активною життєвою позицією, яка ще в ранньому дитинстві відкрито і сміливо висловлювала свої судження. Виросло дівча красунею. Одержала атестат зрілості, вступила до Харківського державного технічного університету  будівництва та архітектури.

У багатьох казках є сюжет, коли принц їде в тридев’яте царство в пошуках нареченої. Хіба знаєш, де бродить твоя доля і на яких ангельських крилах вона спуститься до тебе? Саша Русаков приїхав із Шевченково  в Пристін до свого друга. Разом пішли на танці. Побачив Альону  і  ніби поплив у темній воді дивовижних очей, потопав у них і вже не знав, чи вирине. Це караоке дівчисько, виявляється, здобуло над ним необмежену владу і йому тільки й залишилося, що коритися цій владі. Все відбулося так, як і мало відбутися. Побралися. У них дві доньки : Каріна та Софійка – розумні, виховані.  Альона тепер знає, що немає на світі більш сильного і постійного почуття, ніж любов матері  до своєї дитини.

Після закінчення університету залишилась у селі, бо там панують знайомі з дитинства запахи, звуки, тиша, барви, смак. І в цьому неповторність і вічна привабливість села. Зрозуміла, що щасливою можна бути не тільки в чужих краях.

Сільський клуб – дійсно культурний центр села, бо там вирує життя круглий рік.Тут є справи до душі для всіх. І як жартують у районному методичному центрі культури -  життя завідуючої клубом як у «світської львиці»: вечори  відпочинку, літературні зустрічі, святкові концерти, творчі звіти вокальної групи «Надія», дитячі ранки та свята. І скільки б часу не забирала робота - в селі ранок починається зі сходом сонця. Якщо і була на світі річ, яку Альона ненавиділа, то це будильник. Він і порятунок і нещастя, бо не дає жодної хвилини спокою, торохтить, вимагає своє. Треба ранком сім’ю годувати, дітей в школу, а чоловіка на роботу проводжати.  Не важко, просто неможливо провести грань між роботою та сім’єю. Альона завжди говорить:  добре, що поруч  є рідна душа – її чоловік, який розуміє і завжди підтримує . Він – найкращий друг, спонсор, чудовий батько.

Завідуюча клубом Альона дуже любить свою роботу, тому і немає меж її творчості. Сьогодні вона  ще і студентка Харківського училища культури, факультет режисури. ЇЇ талановитість    виявляється навіть зовні: у ході, в жестах, в інтонації голосу, у виразі обличчя, в умінні вибирати близьких собі людей. Їй притаманна гармонійна врівноваженість, невичерпна любов до радощів буття, культ зовнішньої краси, невтомне волелюбство в роботі.

Ветеранська організація щиро вдячна Альоні Данилівні за чудові свята, змістовні вечори відпочинку, де є можливість поспілкуватися, потанцювати, посидіти за чашкою чаю, згадуючи цікаві епізоди життя.

В чому ж таємниця успіху Альони?  Просто треба бути собою і бути щирою, з радістю дивитись у майбутнє,  бажати творчо працювати, реалізовувати себе в різних проектах і пам’ятати: вдячність людська стає безмежною, коли ти  її  зумієш заслужити.

Голова ветеранської організації Пристінської сільської ради Овчарова Н.П.

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/8042 | Переглядів: 102Дата публікації: 11:56 27.02.2016